periergi

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
periergi

λένε ότι η περιέργεια σκότωσε την γάτα εσείς τι λέτε?


2 απαντήσεις

    Απαγορευτικός Επτάλογος

    periergi
    periergi
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 284
    Ηλικία : 49
    Τόπος : ηρακλειο κρητη
    Reputation : 0
    Points : 41
    Registration date : 11/08/2008

    Απαγορευτικός Επτάλογος Empty Απαγορευτικός Επτάλογος

    Δημοσίευση από periergi Τρι Νοε 04, 2008 4:21 am

    1)"Δεν κατάλαβα τίποτα"
    Απόλυτα σωστό όταν χρησιμοποιείται σαν απάντηση στην ερώτηση του Οδοντίατρου "Σας πόνεσα...;".
    Απόλυτα λανθασμένο, όταν χρησιμοποιείται σαν απάντηση στην ερώτηση του Οπισθίατρου :"Και πως σας φάνηκε η εξέταση του προστάτη....;"

    2)"Ναι, είσαι"
    Απόλυτα σωστό, όταν προηγείται του σέξ και απαντά στην ...
    ερώτηση "Είμαι η γυναίκα της ζωής σου...;".
    Απόλυτα λάθος όταν έπαιται του σέξ και απαντά στην ερώτηση "Νομίζεις οτι είμαι χοντρή...;"

    3)"Γά***έ τα...."
    Απόλυτα σωστό όταν αποκρίνεται σε ερώτηση γνωστού μας "Πως πάνε τα πράγμνατα...;".
    Απόλυτα λάθος όταν αποκρίνεται στην ερώτηση του Νηπιαγωγού "Και τι να τα κάνω τα παιδιά σας...;".

    4)"Χ**ε με...."
    Απόλυτα σωστό όταν απαντά στην ερώτηση του υφιστάμενού σας "Και...τι θα γίνει με την αύξησή μου...;". Απόλυτα λάθος όταν απαντά στην ερώτηση του συναθλητή σας στην Ελληνορωμαική "Και τι να κάνω τώρα που έκατσα στη μούρη σου...;".

    5)"Να κι εμένα...."
    Απόλυτα σωστό, όταν δείχνοντας το κόσμημά σας απαντάτε στην ερώτηση της συντρόφου σας "Αγάπη μου, η μαμά μου μου πήρε ένα καινούριο δαχτυλίδι αρραβώνων...Εσένα...;".
    Απόλυτα λάθος, όταν δέιχνοντας το "κόσμημά σας" απαντάτε στην ερώτηση της συντρόφου σας "Αγάπη μου, η μαμά μου είπε να μη με τραβολογάς και να με αποκαταστήσεις...Τι γνώμη έχεις γι΄αυτό....;"

    6)"Ήταν υπέροχες....."
    Απόλυτα σωστό στην ερώτηση "Πως σου φάνηκαν οι φακές που σου έφτιαξα, αγάπη μου...;"
    Απόλυτα λάθος στην ερώτηση "Και πως ήταν όλες οι γυναίκες που είχες πριν από εμένα στο σέξ....;".

    7)"Για να μη μου κάτσει στο λαιμό...."
    Απόλυτα σωστό, στην ερώτηση "Γιατί πίνεις τόσο νερό όταν τρώς ψάρι, αγάπη μου...;".
    Απόλυτα λάθος, στην ερώτηση "Γιατί έστειλες την κολλητή μου στο Γερο-Διάολο, αγάπη μου....;".
    arxaggelos
    arxaggelos


    Αριθμός μηνυμάτων : 69
    Ηλικία : 49
    Reputation : 0
    Points : 1
    Registration date : 12/08/2008

    Απαγορευτικός Επτάλογος Empty Απ: Απαγορευτικός Επτάλογος

    Δημοσίευση από arxaggelos Σαβ Ιαν 31, 2009 4:33 am

    kaloooo Laughing

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 20, 2024 6:21 pm