periergi

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
periergi

λένε ότι η περιέργεια σκότωσε την γάτα εσείς τι λέτε?


2 απαντήσεις

    20 φράσεις που δεν θα θέλαμε να ακούσουμε κατά την διάρκεια

    periergi
    periergi
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 284
    Ηλικία : 49
    Τόπος : ηρακλειο κρητη
    Reputation : 0
    Points : 41
    Registration date : 11/08/2008

    20 φράσεις που δεν θα θέλαμε να ακούσουμε κατά την διάρκεια Empty 20 φράσεις που δεν θα θέλαμε να ακούσουμε κατά την διάρκεια

    Δημοσίευση από periergi Δευ Οκτ 27, 2008 9:24 pm

    1. Είναι μέσα; Αυτό είναι, το πέτυχα; θα πρέπει να αστειεύεσαι! (το τηλέφωνο χτυπά)Ναι; Τίποτα το ιδιαίτερο. Εσύ; Πρέπει να πληρώσω για αυτό;

    2. Είσαι πιο ωραία στο σκοτάδι ... Εγώ νόμιζα πως αυτό πάει στην άλλη τρύπα ... Έχεις το ίδιο σουτιέν με τη μητέρα μου (χειρότερα αν το πει το κορίτσι)

    3. Ελπίζω να μην περιμένεις αύξηση γι΄αυτό. Και τώρα πρέπει να παντρευτούμε.

    4. Βιάσου, ξεκινάει ο αγώνας. Τι μου καν΄ς μάνα μ'...Πεινάω. Πο, Πο μια βιδοστούπα! Διψάω.

    5. ΖΖΖΖΖΖΖΖ... Προσπαθείς να είσαι αστείος; Μπορείς να με πας σπίτι μου μετά από αυτό;

    6. Είναι αληθινά αυτά; Με το τρία. Με τα τρία. Ξέρεις τι κάνουν μερικές θυληκές αράχνες μετά το σεξ;

    7. Μοιάζεις τόσο πολύ με την αδερφή σου ... Πως είναι το όνομά σου είπαμε; Πρέπει να είμαι εδώ το πρωί;

    8. Δεύτερη φορά; Με το ζόρι κρατήθηκα ξύπνια την πρώτη! Μα μόλις άρχισες!! Μην το πιάνεις αυτό!

    9. Το μαστίγιο που είναι; Νομίζω πως ο πατέρας μου κρυφακούει στην πόρτα. Χαμογέλα στην κάμερα μωρό μου! Νομίζω πως το προφυλακτικό έσπασε πριν από 10'

    10. Από εδώ και πέρα τα ξέρεις, συνέχισε μόνη σου, Καλώς ήρθες στον κόσμο του AIDS.

    11. Τι στάση 69 δηλαδή; Μόνο το 420 για Πειραιά περνά από δω. Μισό λεπτό να αλλάξω κανάλι ... Είναι εντάξει να έρθει και η μητέρα (η/και ο πατέρας) μου; Αχά! Καλό, εεεε; Συνέχισε λίγο μόνη σου και έρχομαι.

    12. Τί είπες; Α, ναι. Κι εγώ σ' αγαπώ. Άσε με να συγκεντρωθώ τώρα. Κατουριέμαι. Ω, Λίζα, Λίζα... Ε, εννοούσα Μαρία ....

    13. Κάτσε μισό λεπτό, η κλήρωση του Λόττο. Βαριέμαι, πες κάνα νέο ... Πόσα σου χρωστάω;

    14. Πάρε την γλώσσα σου από εκεί! Κάνε ααααααααααααααα..... Κάνε οοοοοοοοοοοοοοο..... Πρέπει να μας παρακολουθεί και η οικογένειά σου;

    15. Έχεις έναν φακό; Μου φαίνεται πως έχασα το ρολόι μου εκεί μέσα. Μπορείς να μου κρατάς λίγο το σάντουιτς; Σταμάτα να κουνιέσαι πέρα δώθε, ζαλίζομαι!

    16. Μπορούμε να αφήσουμε το φως ανοικτό; Χάνω τό σημάδι. Είχα να κάνω τόσο σεξ από τότε που ήμουν πόρνη.

    17. Ευχαριστιόμουν πιο πολύ το σεξ όταν ήμουν γυναίκα ... Να πάρω τη βοήθεια του κοινού; Επειδή τελείωσε η βαζελίνη, να βάλω μαγιονέζα;

    18. Έχεις δει το "Βασικό Ένστικτο"; Τί να τον κάνω; Α, εγώ είμαι χορτοφάγος.

    19. Μου τελείωσαν τα προφυλακτικά, μπορώ να χρησιμοποιήσω μια κάλτσα; Δεν σηκώνεται άλλο;

    20. Τί είναι αυτό το άσπρο; Άρρωστος είσαι; Σταμάτα όπως είσαι!
    vasoula
    vasoula


    Αριθμός μηνυμάτων : 108
    Ηλικία : 44
    Τόπος : krhth
    Reputation : 0
    Points : 23
    Registration date : 12/08/2008

    20 φράσεις που δεν θα θέλαμε να ακούσουμε κατά την διάρκεια Empty Απ: 20 φράσεις που δεν θα θέλαμε να ακούσουμε κατά την διάρκεια

    Δημοσίευση από vasoula Παρ Νοε 21, 2008 5:15 pm

    19. Μου τελείωσαν τα προφυλακτικά, μπορώ να χρησιμοποιήσω μια κάλτσα; Δεν σηκώνεται άλλο;
    Shocked Shocked Shocked

    ti les re iparxoun kai toso mikres kaltses? Rolling Eyes lol!

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 20, 2024 6:21 pm