periergi

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
periergi

λένε ότι η περιέργεια σκότωσε την γάτα εσείς τι λέτε?


    αφηγήσεις παντρεμένων σχετικά με τις γυναίκες τους

    otithes
    otithes


    Αριθμός μηνυμάτων : 19
    Ηλικία : 55
    Τόπος : athens
    Reputation : 0
    Points : 0
    Registration date : 16/10/2008

    αφηγήσεις παντρεμένων σχετικά με τις γυναίκες τους Empty αφηγήσεις παντρεμένων σχετικά με τις γυναίκες τους

    Δημοσίευση από otithes Πεμ Οκτ 16, 2008 3:28 pm

    "Δύο φορές την εβδομάδα, πηγαίνουμε με τη γυναίκα μου σε ένα ωραίο εστιατόριο για κάποιο πιο ιδιαίτερο γεύμα και καλό κρασί. Εκείνη πηγαίνει κάθε Τρίτη κι εγώ κάθε Παρασκευή."

    "Ρώτησα τη γυναίκα μου που θα ήθελε να πάει για την επέτειό μας. "Κάπου που να μην έχω πάει για πολύ καιρό", μου απάντησε. Έτσι κι εγώ της πρότεινα την κουζίνα."

    "Έχω πάει τη γυναίκα μου παντού. Μέχρι τώρα πάντως, καταφέρνει να βρίσκει το δρόμο για το σπίτι."

    "Πάντα κρατιόμαστε με τη γυναίκα μου από τα χέρια, όταν βγαίνουμε βόλτα. Βλέπετε, αν την αφήσω αρχίζει τα ψώνια."

    "Η γυναίκα μου κατά καιρούς αγόρασε ηλεκτρικό μίξερ, ηλεκτρικό μπλέντερ, ηλεκτρική τοστιέρα, ηλεκτρικό αρτοπαρασκευαστή και διάφορα άλλα. Κάποια στιγμή λοιπόν παραπονέθηκε: "Γέμισε ο τόπος συσκευές. Δεν υπάρχει πια μέρος να κάτσεις". Της πήρα λοιπόν κι εγώ μια ηλεκτρική καρέκλα."

    "Με τη γυναίκα μου κοιμόμαστε σε χωριστά κρεβάτια. Το δικό της είναι στη Θεσσαλονίκη. Το δικό μου στην Αθήνα."

    "Κάποια μέρα η γυναίκα μου άργησε να γυρίσει στο σπίτι. Όταν τελικά γύρισε και τη ρώτησα τι της είχε συμβεί, μου απάντησε οτι το αυτοκίνητο δεν ξεκινούσε γιατί είχε νερό η βενζίνη. "Και που είναι τώρα το αυτοκίνητο;" τη ρώτησα. "Στη λίμνη", μου απάντησε εκείνη."

    "Η γυναίκα μου ξεκίνησε μια καινούργια δίαιτα με καρύδες και μπανάνες. Δεν έχει χάσει ακόμα βάρος, αλλά καταφέρνει ήδη να σκαρφαλώνει σε δέντρα."

    "Η γυναίκα μου δοκιμάζει αυτό τον καιρό μια καινούρια μάσκα από λάσπη. Για δύο μέρες, έδειχνε υπέροχη. Μετά, η μάσκα ξεκόλλησε..."

    "Προχτές, την ώρα που η γυναίκα μου κατέβασε τη σακούλα με τα σκουπίδια, το απορριμματοφόρο είχε ήδη φορτώσει και ξεκινούσε. "Αχ! άργησα...", φώναξε τρέχοντας για να προλάβει. "Όχι καλέ, πήδα μέσα!", της απάντησε ο οδηγός."
    lol!

      Παρόμοια θέματα

      -

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Μάης 20, 2024 2:45 pm